مجموعه کامل آموزش تربیت فرزند از قبل تولد تا نوجوانی برای موبایل و کامپیوتر

مجموعه کامل آموزش تربیت فرزنداز قبل تولد تا نوجوانیبرای موبایل و کامپیوتر دوست دارید فرزندان تان را چگونه تربیت کنید؟ تربیت مهمترین مسئولیت پدر و مادر نسبت به فرزند است. آینده ی کودک در گرو رفتار صحیح والدین و نشان دادن عکس العملهای مناسب در موقعیتهامجموعه کامل آموزش تربیت فرزند از قبل تولد تا نوجوانی برای موبایل و کامپیوتر|50050231|olz|
در حال حاظر شما فایل با عنوان مجموعه کامل آموزش تربیت فرزند از قبل تولد تا نوجوانی برای موبایل و کامپیوتر را دنبال می کنید .

مجموعه کامل آموزش تربیت فرزنداز قبل تولد تا نوجوانیبرای موبایل و کامپیوتر


دوست دارید فرزندان تان را چگونه تربیت کنید؟


تربیت مهمترین مسئولیت پدر و مادر نسبت به فرزند است. آینده ی کودک در گرو رفتار صحیح والدین و نشان دادن عکس العملهای مناسب در موقعیتهای خاص است. در عین حساس بودن تربیت صحیح، با عمل به چند نکته می توان با موفقیت بدان رسید.


این مجموعه شامل 11 نرم افزار(اندروید) برای موبایل و کامپیوتر و7 کتاب و فایل صوتی در زمینه هایی چون : راهنمای بارداری و تغذیه و تربیت کودک - استرس در کودکان – موانع خلاقیت در محیط خانواده- بررسی پرخاشگری در کودکان و نوجوانان و مقابله با آن – آموزش، تنبیه، تشویقتربیت کودک در جهان امروز – روانشناسی کودک - تعلیم و تربیت در نهج البلاغه – رشد در دوران اولیه کودکی – قصه های تربیتی چهارده معصوم – روش های تربیت کودک در قرآن کریم و … می باشد.نکته مهم:

مشتری گرامی ؛ در صورت نداشتن ایمیل جهت خرید یا مشکل در دریافت فایل می توانید درخواست خرید فایل مورد نظر خود را به آی دی تلگرام dadadafafafa@ ارسال نموده تا شیوه پرداخت و لینک دانلود فایل برای شما ارسال گردد.
مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت کارآفرینی چیست🔥کارآفرینی ساخت دیوارهای پیش ساخته d3 پانل🔥پاورپوینت راهنمايي و توصيه هاي کاربردي جهت آغاز فعاليت پرورش شترمرغ🔥طراحی مدار حافظه (memory) در max+plus🔥طراحی گذرگاه(bus) در max+plus🔥طراحی مدار ثبات های کامپیوتر پایه درmax+plus🔥طراحی مدار alu کامپیوتر پایه درmax+plus🔥پروژه مدیریت فروشگاه اینترنتی با جاوا به همراه پایگاه داده در wamp🔥پاورپوینت سیستم ایمنی مصنوعی🔥پروژه سایت فروش با php و css به همراه پایگاه داده در wamp🔥پرسش و پاسخ های تخصصی در مصاحبه های استخدامی برق🔥ساخت انواع حالات دکمه در سی شارپ🔥windows aplication نمونه ای کامل از درایو (سی شارپ)🔥مشخص كردن اتصال سيستم به نت (سی شارپ)🔥برنامه باكس با داشتن چند زير منو ( ریاضی،تاریخ،ستاره) (سی شارپ)🔥تعداد مقسوم عليه های عدد (سی شارپ)🔥صدا بوسيله فركانس و زمان (سی شارپ)🔥پاك كردن سطل آشغال توسط (سی شارپ)🔥برنامه ثبت نام دانشجو در (سی شارپ)🔥نمايش ماه و روز در سال (سی شارپ)🔥تبديل عكس رنگي به سياه و سفيد (سی شارپ)🔥تعیین مقسوم عليه و اول بودن عدد (سی شارپ)🔥تعیین عدد اول (سی شارپ)🔥فاكتوريل عدد با (سی شارپ)🔥نمایش و تبدیل فایل به PDF (سی شارپ)